Reference

Magnetic Beach resort - Gruzie

Zadání: Výroba boxspringových postelí podle vlastního návrhu včetně specifických čel pro 135 apartmánů.

Hodnocení zadavatele: Aza nábytek je skvělý hlavně v rozmanitosti výroby, není problém vyrobit prakticky jakoukoliv postel. Vynikající byl termín vyrobení a dodání. S firmou jsme velmi spokojeni a určitě spolupráci v budoucnu zase využijeme.

 

Pivní hotel ZLATÁ KRÁVA - Nepomuk

 

Zadání: Výroba boxspringových postelí a boxspringových pohovek pro 16 apartmánů.

Hodnocení zadavatele: Firma Aza nábytek jsou opravdový specialisti, výborná komunikace a vyhověli nám ve všem co jsem potřebovali. S pohovkami a postelemi jsme velmi spokojeni jak my, tak i naši hosté.

Hotel ADEBA - Praha

 

Zadání: Vybavit hotelové pokoje postelemi typu boxspring se zvýšenou nosností .

Hodnocení zadavatele: Náš Hotel Adeba využívá již několik let boxspringové postele s hotelovou úpravou dodávané firmou AZA nábytek. Jsme velmi spokojeni jak s šíří sortimentu, tak i s výborným poměrem kvalita/cena, rychlostí jednání i dodání. Doposud jsme nemuseli řešit jedinou reklamaci a naši hosté si tyto postele velmi pochvalují.

Residence TRAFICK - Praha

 

Zadání: Výroba boxspringových postelí, rohových sedacích souprav a křesel dle vlastního návrhu pro 26 apartmánů.

Hodnocení zadavatele: Naprostá spokojenost. Oceňuji zejména rychlou a milou komunikaci, ochotu pomoci a poradit i změnit objednávku. Doprava na jedničku, věděla jsem včas kdy nábytek dorazí. Vše bylo dle zadání.

Ekofarma HAPPY GOAT - Matějovec

 

Zadání: Pohovky a dřevěný nábytek z kvalitního materiálu, který bude zapadat do klasického jihočeského statku.

Hodnocení zadavatele: S firmou Aza nábytek (komunikace, cena, termín dodání atd.) jsme velice spokojeni. Kvalita nábytku a matrací, které jsme od Vás nakoupili, jsou velice dobré. Měli jsme jen několik menších reklamací, které były rychle a spolehlivě vyřešeny.

Apartmány checkVIENNA - Vídeň

 

Zadání: Výroba boxspringových postelí a boxspringových pohovek pro 300 apartmánů.

Hodnocení zadavatele: Naše spolupráce mezi námi a firmou Aza nábytek trvá již dlouho a věříme, že trvat dlouho ještě bude. Jsme velmi spokojeni s kvalitou zboží a velmi rychlou dodávkou. Firma Aza nábytek nám vždy vyjde vstříc ke všem našim požadavkům.

Apartmánový dům SKLÍPEK - Trutnov

 

Zadání: Výroba boxspringových postelí a boxpringových pohovek pro 6 apartmánů.

Hodnocení zadavatele: Se společností AZA nábytek jsme maximálně spokojeni. Profesionálně nám poradili a doporučili postele a rozkládací sedačky pro trvalé spaní do 6-ti nových apartmánů přesně podle našich představ. Výborná komunikace, velký výběr zboží. Kvalitu spaní si naši hosté velmi chválí. Co víc si přát.

 

 

Hotel KLARET - Valtice

 

Zadání: Výroba boxspringových postelí, nočních stolků a pohovek pro 16 pokojů. Dodávka židlí skříní a psacích stolů.

Hodnocení zadavatele: S firmou Aza nábytek, jsme měli vždy nadstandardní obchodní vztahy. Veškeré objednávky byly dodány vždy v termínu a požadované kvalitě. Poměr cena výkon je u této firmy vynikající. Naši hosté se k nám rádi vrací i díky pohodlnému spaní na postelích od Aza nábytek.